5/02/2016

Kontrowersyjna Azja.


Ohayo, dziś chcę Wam opowiedzieć o kontrowersyjnej "stronie" Azji. Chodzi o operacje
plastyczne. W Azji, a szczególnie w Korei są one bardzo popularne. Zazwyczaj robią je osoby od 19 lat do 49. Młodzi ludzie chcą zacząć nowe życie, z nową twarzą. Koreańskim kanonem piękna jest twarz w kształcie litery "V", podwójne powieki i szerokie oczy. Są to takie najpopularniejsze zabiegi, ale zdarzają się też inne np. odwrócone kąciki ust (ku górze) i worki pod oczami (u nich uważane są jako urocze). Operacje plastyczne są bardzo popularne wśród idoli, a wiadomo, że jak idole coś robią, to fani również.


 Chińscy chirurdzy wymyślili nawet zabieg dzięki, któremu można być aż dziesięć centymetrów wyższym. Operacje te są dość drastyczne, więc w skrócie opowiem, o co w nich chodzi. Mnie osobiście najbardziej przeraziła operacja szczęki w kształt litery "V", ponieważ, jak z zresztą można podejrzewać jest tam dużo krojenia i łamania. Nieprzyjemna jest też operacja odwrócenia kącików ust, bo są tam wykrajane mięśnie i cały czas się uśmiechasz. Jeśli chodzi o podwójną powiekę, wytwarzana jest ona chirurgicznie. Jeśli chcielibyście więcej informacji na ten temat lub interesuje Was, jak bardzo pozmieniały się k-popowe lub c-popowe gwiazdy piszcie w komentarzach.

5 komentarzy:

 1. Nie wiedziałam że zabiegi tam są tak popularne, za to słyszałam o kształcie szczęki i też przerazila mnie taka operacja.
  Świetny post dużo się można dowiedzieć. Chętnie poczytałabym jeszcze na ten temat ;)
  Pozdrawiam
  Love-styl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawaj o tych operacjach a trochę więcej!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje świetnego bloga.
  Chętnie podejmę z Tobą współpracę.
  Proszę o kontakt na maila:
  info@paywin.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy. Tego bloga prowadzą dwie osoby, więc musimy się jeszcze "naradzić".Jeśli podejmiemy jakąś decyzję to napiszemy :) //Sohee i Mitsuki

   Usuń